תינוקות וילדים

ילדים  

אני אוהבת לטפל בילדים. 

על פי רוב הסימפטומים והתלונה ברורים מאוד, גם הטמפרמנט של הילד ברור וגלוי: ביישן, פתוח, רגזן, תחרותי, צמוד להורים, איטי, פעלתן וכו'.  תצפית שלי יחד עם התבוננות ותובנות של ההורים מבהירים לי די מהר מי הילד ומה התרופה המתאימה עבורו. ילדים ותינוקות מגיבים נפלא לטיפול הומאופתי. כוח החיות שלהם מאפשר ריפוי ושינוי מהיר יחסית. 

נוער 

שלב מרתק ומאתגר להורים ולנערים והנערות.  

לצד בעיות פיזיות כמו כאבי ראש, כאבי בטן, בעיות עור, אקנה, ובעיות סביב המחזור: איחור, אי סדירות, כאבי בטן, עולים ומתחדדים גם קשיים רגשיים: תנודות במצבי רוח, ירידה בדימוי העצמי, פחדים, חרדות הסתגרות, עצב, התפרצויות זעם, בעיות חברתיות ועוד אני מוצאת שהמסגרת של טיפול הומאופתי נוחה לנוער. פעמים רבות התלונה הפיסית מאפשרת שיחה מעמיקה על מצבים רגשיים שבד"כ לא עולים מול ההורים והפגישה לכשעצמה כבר מיטיבה מאוד.  

תרופה מתאימה משפרת פלאים את מצבם הפיזי והרגשי ובהתאם כל הבית נרגע (:  

בעיות שכיחות שעזרתי לפתור: 

אצל תינוקות: בעיות במערכת העיכול, גזים וריפלוקס, עצירויות ושלשולים,  הוצאות שיניים קשות, מחלות חום, פריחות, אטופיק דרמטיטיס, דלקות אוזניים חוזרות, דלקות עיניים, צינור דמעות סתום, מחלות של דרכי נשימה, עיכוב התפתחותי ועוד.   

בילדים: הרטבות לילה, דלקות חוזרות, אוזניים, גרון, אסטמה, בעיות התנהגות, הפרעות קשב וריכוז, פחדים וחרדות, הפרעות בשינה, ביעותי לילה ועוד . 

תרופה הומאופתית מתאימה תחזק את המערכת החיסונית ותספק חוסן פיזי ורגשי בשלבי ההתפתחות השונים של תינוקות, ילדים ונוער.

טיפול הומאופתי, איך זה נראה? 

כאשר התלונה היא כרונית אנחנו בד'כ מתחילים עם סידרה של שלושה מפגשים. המפגשים נערכים אחת לחודש ובמהלך הזמן הזה אני זמינה עבורכם גם טלפונית ובכתב.  

פגישה ראשונה   

היא פגישת אבחון מעמיקה ויסודית.  

בפגישה זו אני מבקשת להכיר לעומק את ילדיכם, ללמוד על התלונה המרכזית וכל המאפיינים המיוחדים שלה, וגם מי הילד, מה האופי שלו, הרגישויות והמאפיינים שלו, הקצב שלו. אברר מהם הקשיים שלו, ובהתאם לגיל גם מה מצבו החברתי והרגשי.

 את כל המידע הזה אני אוספת ובעזרת תוכנה הומאופתית מדויקת אני מתאימה לילד/ה תרופה, רמדי, אחת. התרופה הזו היא המדויקת ביותר לסיפור שלו. 

כאשר יש נושאים שתרגישו לא בנוח לשתף בנוכחות ילדיכם נעשה זאת בלעדיו, בשיחה משלימה.

פגישה ראשונה אורכת כשעתיים. 

פגישת מעקב ראשונה 

כעבור חודש ניפגש שוב לפגישה קצרה יותר. נעבור על כל הסימפטומים שעלו בפגישה הראשונה ונבחן את השינויים. פגישה זו חשובה ביותר להבין כיצד מתקדם התהליך מה השתפר ומה השתנה. בסיום הפגישה אתן תרופה נוספת. 

פגישת מעקב אורכת כשעה. 

פגישת מעקב שנייה 

כעבור חודש נוסף לערך ניפגש שוב. אעריך את השינויים ואעדכן את התרופות בהתאם.  

נתאם טיפולים נוספים על פי הצורך. 

טיפול במצבים אקוטיים: 

כאשר יש מחלה אקוטית, סוערת: מחלת חום, דלקת, כאב חמור, אני עורכת מפגש טיפולי שאורך כשעה. אברר מה בדיוק תמונת המחלה, מה הסימפטומים הבולטים ומה המצב הכללי. בד"כ ככל שהמצב אקוטי יותר נצפה לתגובה מהירה יותר לטיפול. אני מצפה לשיפור משמעותי בין שעות בודדות ועד יממה מאז התרופה. במהלך האפיזודה האקוטית אהיה איתכם בקשר צמוד עד לסיום המחלה 

במקרים מסוימים בהם יש קושי להגיע במצב אקוטי לקליניקה ניתן לקיים את הטיפול בשיחה טלפונית או בסקייפ. 

כמה זה עולה ? 

פגישה ראשונה: 600 ₪ 

פגישת מעקב: 300 ₪ 

טיפול טלפוני: 250 ₪ 

המחירים כוללים את התרופות וכן מעקב טלפוני על פי צורך במהלך כל החודש לאחר הטיפול.